Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Sauna i gabinet masażu Sauna i gabinet masażu Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali Pokoje u Tomali

Atrakcje

Nasza willa znajduje się w pobliżu najciekawszych miejsc turystycznych na Podhalu. Kilka kilometrów od nas znajduje się „Polana Głodówka” z której roztacza się jedna z najpiękniejszych panoram Tatr. Kilka kilometrów dalej można dojechać do „Morskiego Oka” i granicy z Słowacją. Bliżej niż z Zakopanego jest również od nas do znanych szlaków górskich w wysokie Tatry np. do doliny „Pięciu Stawów” i na „Rusinową Polanę”.

Dla narciarzy bardzo ważną informacją jest to, iż sąsiadujemy z Białką Tatrzańską gdzie kompleks narciarski „Kotelnia” i wyciąg „Litwinka” czynne są prawie 6 miesięcy w roku. W samej Bukownie jest również kilka wyciągów narciarskich idealnych dla początkujących.

Od samego Zakopanego dzieli nas kilkanaście kilometrów, do atrakcyjnych turystycznie miejsc jak np. „Spływu Dunajcem”, „Zapory Czorsztyńskiej” (otwartej dla zeglugi) z dwoma średniowiecznymi zamkami na brzegach oraz do Szczawnicy jest również kilkanaście kilometrów. Jeżli Państwo odwiedzicie nasz dom służymy również poradami i informacjami jak najlepiej spędzić czas na Podhalu. Zapraszam.

Noclegi u Tomali

16

Noclegi u Tomali, Wierch Głodowski 70, Bukowina Tatrzańska

Tel. 018 20 77 618, kom. 601 544 775